plen

Spojrzenie na atrakcyjne miejsca

atrakcyjne miejsca - places

Spojrzenie na atrakcyjne miejsca

Ładne widoki niewątpliwie powinny zostać zapamiętane. Tak samo zresztą jak wyjątkowe chwile. Można je zapisać w pamięci, ale po czasie pamięć bywa zawodna, a dodatkowo nie oddaje całego uroku miejsc. I oczywiście nie można się nią dzielić. W takich sytuacjach niezbędne jest skorzystanie z Pocztówkomatu.

Działanie Pocztówkomatu jest bardzo proste. To niewielka skrzynka służąca do robienia sobie pamiątkowych zdjęć. Po wrzuceniu do niej odpowiedniej monety i ustawieniu szczegółów w czytelnym menu, automat wykonuje zdjęcie. Najważniejsze jest w nim tło, którym może być dowolny miejski zabytek. To takie dwa w jednym: z jednej strony pamiątkowa fotografia, a z drugiej – zdjęcie atrakcyjnego miejsca. Nie ma więc konieczności wyciągania ciężkiego sprzętu fotograficznego ani nawet telefonu komórkowego, nie mówiąc już o proszeniu o zrobienie zdjęcia przechodniów i dopasowywaniu ustawień i trybów. Przy użyciu prostego urządzenia od razu zyskuje się fotografię z lokalnym zabytkiem w tle. Widomy znak obecności.

Pocztówkomat tym jednak różni się od „zwyczajnych” automatów, iż umożliwia natychmiastową wysyłkę zdjęcia poprzez pocztę elektroniczną. Wystarczy podać adres e-mail, dopisać pozdrowienia i cyfrowa pocztówka poleci w świat. Tak samo błyskawicznie można ją udostępnić na swoich profilach w mediach społecznościowych. Istnieje także opcja pobrania jej na telefon. Z kolei miłośnicy tradycyjnych listów ucieszą się z możliwości wysłania pocztówki do adresata. Koniec z kupowaniem bezosobowych kartek nieraz średniej urody. Pocztówkomat to spersonalizowana karta do konkretnego odbiorcy, wydrukowana na dobrej jakości papierze, która jest świetną niespodzianką. Można ją przyczepić do lodówki albo włożyć do rodzinnego albumu.

Wszystkie atrakcyjne miejsca powinny mieć takie urządzenie.

Swoje usługi kierujemy w stronę władz miejskich oraz osób zarządzających lokalnymi atrakcjami. Oferujemy sprzedaż oraz wynajem Pocztówkomatów dopasowanych do właśnie takich potrzeb. To szansa na reklamę i na pokazanie pięknych miejsc od nieco innej, bardziej współczesnej strony. Obecnie niemal każdy wykorzystuje Internet. Dlaczego więc nie skorzystać z tego i nie zaproponować turystom i odwiedzającym dodatkowej atrakcji? Nasze budki fotograficzne są wysokiej jakości. Dobrze się prezentują, są odporne na zniszczenie, niestraszne są im zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowo są one również bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu poradzi sobie z tym także osoba starsza, a nawet obcokrajowiec.

Takie rozwiązanie, chociaż jest to całkowita nowość w Polsce, za granicą sprawdza się znakomicie. Daje możliwość zdjęcia na tle charakterystycznych budowli, bez konieczności sięgania po aparaty lub telefony.